مدافع جدید تیم پرسپولیس با انتقاد از بعضی از هواداران که از خرید این بازیکن راضی نیستن اعلام کرد الان زمان مناسبی واسه انتقاد نیست.این بازیکن سابق استقلال و نفت تهران که در ابندای این فصل به پرسپولیس پیوست به نظر میرسه کار سختی واسه محبوب شدن نزد هوادارای این تیم داره و هواداران پرسپولیس این بازیکن رو ضعیفترین بازیکن تمرینات میدونن.متن کامل رو با هم میخونیم.

«ميثم حسيني دردي را از پرسپوليس دوا نخواهد كرد.» اين جمله را از زبان تماشاگران تمرين پرسپوليس بارها شنيده‌ايم. همان‌ها كه معتقدند اين بازيكن در حد پرسپوليس نيست و تا اينجاي كار هم ضعيف‌ترين سرخپوش بوده.

خودش اما چنين عقيده‌اي ندارد و ناهماهنگي را تنها مشكلش در پرسپوليس مي‌داند. حسيني در دفاع از عملكردش مي‌گويد: «الان واقعا چه وقت انتقاد است؟ هنوز فصل شروع نشده كه ببينند من بازيكن خوبي هستم يا نه. كادر فني در اين مدت از عملكردم راضي بوده و خودم هم مشكلي ندارم. فقط بايد كمي با بچه‌ها هماهنگ‌تر بشوم.»

درباره شرايط تيم هم ميثم حسيني مي‌گويد: «از نظر بدني و روحي شرايطمان ايده‌آل است. پرسپوليس در اين چند سال نتايج خوبي نگرفته و ما بايد بهترين شرايط را برايش رقم بزنيم. من به آينده پرسپوليس خوشبينم و با اين تيم خوبي كه داريم مطمئنم مدعي قهرماني خواهيم بود.»

با اشاره به صعود تيم‌ملي به جام جهاني، حسيني صحبت‌هايش را اينطور تمام مي‌كند: «من قبل از بازي پيش‌بيني كرده بودم كه تيم‌ملي يك - صفر كره را مي‌برد. دست تك تك بچه‌ها درد نكند كه توانستند دل يك ملت را شاد كنند. اميدوارم اين موفقيت‌ها در جام جهاني هم ادامه داشته باشد.»

جدیدترین اخبار دنیای فوتبال.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرد منتقد پیر فرزانه Monica وبیــا، دست نوشته های شخصی یک وبگـــرد میوه ها Seawell معرفی بهترین سات فروش کتونی و پوشاک کفش تجارت الکترونیک Christy